salg af TAMARIS SANDAL PÅ KILEHÆL MED LEOPARD LOOK
salg af TAMARIS SANDAL PÅ KILEHÆL MED LEOPARD LOOKTAMARIS SANDAL PÅ KILEHÆL MED LEOPARD LOOKTAMARIS 1-28367-42 360TAMARIS SANDAL MED LILLE SPÆNDETAMARIS SANDAL MED KRYDSREMME

TAMARIS SANDAL PÅ KILEHÆL MED LEOPARD LOOK

Før pris: 500,00 DKK
Tilbudspris 350,00 DKK
- 30%
350,00 DKK
LÆG i KURV
Vi tager imod følgende kort på TOPS - JUUL SKO
Dag til dag levering

TAMARIS.

Super flot sandal fra Tamaris på kilehæl. Sandalen er lavet af tekstil med leopard look. Foran er to remme, der krydser hinanden. Oppe omkring anklen er der en rem, der kan justres med  velcrom. Indvendig er den foret med lyst tekstil og har en Touch It skind dæksål. Kilehælen er i siv look. Slidsålen er en gummisål, så man står fast. Hælen måler 5,5 cm.



Varenummer: 1-28367-42 360
Juul-Sko Kundeservice

Ring

Tina Bech
Review
5
Hurtig levering pakket så fint 🤩 stor anbefaling herfra
Annette Hemmingsen
Review
5
God beskrivelse af produktet, og hurtig levering
Leif Nielsen
Review
5
Jeg manglede et par nye Ara sko og fandt et godt tilbud hos Juul Sko. Skoene kom i løbet af få dage, og jeg bruger dem hver dag.

 Kåret som årets butik

 Fragtfri over 499,- i Danmark

+ anmeldelser

 Dag til dag levering

 Professionel kundeservice

Juul-Sko made by Dynamic-it leverandør af webshop

Vi bruger cookies, ved at du klikker dig videre til næste side, accepterer du hjemmesidens brug af cookies