salg af ECCO ST. 1 HYBRID LITE
salg af ECCO ST. 1 HYBRID LITEECCO ST. 1 HYBRID LITEECCO 837214 02001ECCO MED REM I SORTECCO MED SORT LAP

ECCO ST. 1 HYBRID LITE

Før pris: 1.200,00 DKK
Tilbudspris 840,00 DKK
- 30%
840,00 DKK
LÆG i KURV
Vi tager imod følgende kort på TOPS - JUUL SKO
Dag til dag levering

ECCO ST. 1 HYBRID LITE

Herresko fra Ecco. Skoen er i sort olieret skind med sorte snørebånd. På pløsen er der en sort lap med et "E", som står for Ecco. Bagpå har den en rem i sort. Indvendig er den foret med sort tekstil og har en skinddæksål, som er udtagelig. Skoen er stødabsorberende i hælen, så den giver en god komfort. Slidsålen er i grå som giver et smart look. Super smart Ecco sko til herre.



Varenummer: 837214 02001
Juul-Sko Kundeservice

Ring

Diemer Fopma
Review
5
Jeg havde aldrig hørt om Juuls sko før. Men jeg søgte efter nogle bestemte sko på nettet, og de var billigst og havde billigst fragt. Så jeg fik bestilt dem hjem, og alt ankom i sin skønneste orden. Der var en lille hilsen fra dem i kassen, med en underskrift af den person der havde pakket kassen. Det er meget hyggeligt. Næste gang jeg skal have sko, så er det det første sted jeg vil kigge igen. Tak for handlen og fortsæt jeres gode arbejde! Mvh en meget tilfreds kunde.
Laila Eriksen
Review
5
Er meget glad for mine nye sandaler fra Birkenstock😊 Har tidligere købt tilsvarende i en fysisk butik, for at være sikker på den rigtige skostørrelse & pasform. Men hos Juul Sko Skive ApS og på deres hjemmeside, er der en god vejledning til pasform👍 Yderligere et stort udvalg til fornuftige priser & hurtig levering👌😊
Nicole Heien
Review
5
Fantastisk service og kommunikation!!!

 Kåret som årets butik

 Fragtfri over 499,- i Danmark

+ anmeldelser

 Dag til dag levering

 Professionel kundeservice

Juul-Sko made by Dynamic-it leverandør af webshop

Vi bruger cookies, ved at du klikker dig videre til næste side, accepterer du hjemmesidens brug af cookies