salg af TAMARIS LET BLÅ SANDAL PÅ HÆL I RUSIKND
salg af TAMARIS LET BLÅ SANDAL PÅ HÆL I RUSIKNDTAMARIS LET BLÅ SANDAL PÅ HÆL I RUSIKNDTAMARIS 1-28374-20 187TAMARIS LET SANDAL PÅ 7,5 CM. HÆLTAMARIS LET SANDAL MED TOUCH IT SÅL

TAMARIS LET BLÅ SANDAL PÅ HÆL I RUSIKND

Før pris: 700,00 DKK
Tilbudspris 350,00 DKK
- 50%
350,00 DKK
LÆG i KURV
Vi tager imod følgende kort på TOPS - JUUL SKO
1-2 dages leveringstid

TAMARIS.

Super smart sandal på hæl fra Tamaris. Den er lavet af ruskind i den flotteste blå farve. Den har en bred rem henover tæerne. Oppe omkring anklen er der en tynd rem, som kan justeres med et sølvspænde på ydersiden. Indvendigt har den en Touch it dæksål i skind, hvilket gør den er behagelig at gå i. Slidsålen er en lys gummisål. Hælen måler 7,5 cm. og plateau måler 1,5 cm. Super smart sandal, der er fin til både jeans og elegante kjoler.



Varenummer: 1-28374-20 187
Juul-Sko Kundeservice

Ring

Carsten Andreasen
Review
4
Maria Hesselberg
Review
5
Fandt hos Juul Sko de samme sandaler jeg har haft et par år, som jeg har været rigtig glad for men har slidt dem op. Og hos Juul Sko var de nu sat pænt meget ned, så bestilte dem med det samme og de kom en eller 2 dage efter. Hurtug og god handel.
Linda Licht
Review
5
Jeg fandt lige den sandal jeg manglede og den blev hurtigt leveret, super.

 Kåret som årets butik

 Fragtfri over 500,- i Danmark

4,9
5400+ anmeldelser

 Dag til dag levering

 Professionel kundeservice

Juul-Sko made by Dynamic-it leverandør af webshop