salg af TAMARIS IVORY PUMPS I VELOUR
salg af TAMARIS IVORY PUMPS I VELOURTAMARIS IVORY PUMPS I VELOURTAMARIS 1-22418-41 418TAMARIS PUMPS I FARVEN ELFENBENTAMARIS PUMPS MED 6 CM. HÆL

TAMARIS IVORY PUMPS I VELOUR

Før pris: 450,00 DKK
Tilbudspris 405,00 DKK
- 10%
405,00 DKK
LÆG i KURV
Vi tager imod følgende kort på TOPS - JUUL SKO
1-2 dages leveringstid

TAMARIS.

Super smart pumps fra Tamaris. Den er lavet af velour i farven ivory. Indvendigt er den foret med ivory tekstil og har en Touch It sål, der er blød at træde på. Slidsålen er af nude PVC. Denne model er med en lille hæl der måler 6 cm. Super flot og enkel pumps til damer.



Varenummer: 1-22418-41 418
Juul-Sko Kundeservice

Ring

Carsten Andreasen
Review
4
Maria Hesselberg
Review
5
Fandt hos Juul Sko de samme sandaler jeg har haft et par år, som jeg har været rigtig glad for men har slidt dem op. Og hos Juul Sko var de nu sat pænt meget ned, så bestilte dem med det samme og de kom en eller 2 dage efter. Hurtug og god handel.
Linda Licht
Review
5
Jeg fandt lige den sandal jeg manglede og den blev hurtigt leveret, super.

 Kåret som årets butik

 Fragtfri over 500,- i Danmark

4,9
5400+ anmeldelser

 Dag til dag levering

 Professionel kundeservice

Juul-Sko made by Dynamic-it leverandør af webshop

Vi bruger cookies, ved at du klikker dig videre til næste side, accepterer du hjemmesidens brug af cookies