STOCKHOLM DESIGN GROUP BRUN. Lysebrun slenters i skind. Modellen er med læderremme over forfoden, som giver et smart look. Indvendigt er der en skind dæksål, som giver sandalen en god komfort. På skindsålen står der Stockholm design group. Slidsålen er en sort tynd tunitsål, der er slidstærk. Der er en lille hæl som måler 1,5 cm. Super smart og elegant sandal, der er god til de varme dage.
Nye sko skal altid imprægneres, også selvom det ikke regner eller sner. Imprægneringen beskytter skindet mod fugt og snavs.
Hvorfor handle hos Juul sko
Vi tilstræber os at kunne tilbyde den bedste service - også på vores webshop. Ligeledes kan vi præsentere kunden for et meget stort udvalg uanset alder.
Hvem er vi
Vi driver to butikker i Skive og en webshop. Vi er i dag 12 ansatte og vores vigtigste opgave er at yde den bedste service. Har du spørgsmål er du velkommen til at kontakte os på