salg af ECCO HELSINKI 2 SORT GLAT SKIND
salg af ECCO HELSINKI 2 SORT GLAT SKINDECCO HELSINKI 2 HERRESKO I SORT GLAT SKINDECCO 500164 01001ECCO HERRESKO MED PVC SÅLECCO HERRESKO MED SORTE SNØREBÅND

ECCO HELSINKI 2 SORT GLAT SKIND

Før pris: 1.200,00 DKK
Tilbudspris 1.080,00 DKK
- 10%
1.080,00 DKK
LÆG i KURV
Vi tager imod følgende kort på TOPS - JUUL SKO
1-2 dages leveringstid

ECCO HELSINKI 2.

Smart herresko fra Ecco. Skoen er lavet af sort glat skind. Foran er der sorte snørebånd, så den kan tilpasses efter foden. Indvendigt er den foret med sort tekstil og har en indlægssål i skind, som er udtagelig Slidsålen er en sort PVC sål. Rigtig flot og klassisk sko fra Ecco til mænd med en skøn komfort.



Varenummer: 500164 01001
Juul-Sko Kundeservice

Ring

Carsten Andreasen
Review
4
Maria Hesselberg
Review
5
Fandt hos Juul Sko de samme sandaler jeg har haft et par år, som jeg har været rigtig glad for men har slidt dem op. Og hos Juul Sko var de nu sat pænt meget ned, så bestilte dem med det samme og de kom en eller 2 dage efter. Hurtug og god handel.
Linda Licht
Review
5
Jeg fandt lige den sandal jeg manglede og den blev hurtigt leveret, super.

 Kåret som årets butik

 Fragtfri over 500,- i Danmark

4,9
5400+ anmeldelser

 Dag til dag levering

 Professionel kundeservice

Juul-Sko made by Dynamic-it leverandør af webshop

Vi bruger cookies, ved at du klikker dig videre til næste side, accepterer du hjemmesidens brug af cookies